W ostatnim czasie otrzymaliśmy od Ubisoftu informacje o opóźnieniu gry ,,Avatar". Prawdopodobnie ma się ona pojawić dopiero w 2022 roku, a więc wtedy, gdy na ekranach mamy zobaczyć wersję filmową kolejnej odsłony produkcji Jamesa Camerona. Jednak najwcześniej możemy się jej spodziewać dopiero w kwietniu. Przypomnę jeszcze, że nad grą pracuje szwedzkie studio - Massive Entertainment. Na ich koncie widnieją takie gry jak Tom Clancy's The Division oraz Assassin's Creed Revelations.

Mi osobiście pierwsza odsłona filmowa ,,Avatara" bardzo podeszła do gustu, chociaż zawsze uważałam, że twórcy za mało pokazali świat Pandory. Niepotrzebnie dawali w tak dużych ilościach te wstawki z rzeczywistości. Natomiast oprawa graficzna to po prostu arcydzieło. A wracając do treści posta, to ,,Avatar" nie był jedyną, przesuniętą grą przez Ubisoft. Postanowili również przełożyć na inny termin Far Cry 6 i Rainbow Six Quarantine.

ubisoft-avatar-bedzie-opozniony-1

Dodam jeszcze, że powoli nadchodząca gra Massive Entertainment to nie pierwsza, która pojawiła się z uniwersum ,,Avatara". Jej poprzednikiem jest ,,James Cameron's Avatar: The Game". Została ona wydana w 2009 roku. W tej grze przenosimy się do wydarzeń mających miejsce dwa lata przed tymi przedstawionymi w filmie. Ja nie miałam okazji w nią zagrać. Pamiętam jedynie, że kiedyś nieustannie myślałam nad jej zakupem, jednak w końcu ostatecznie tego nie zrobiłam. Może warto nadrobić zaległości, żeby mieć później jakiś obraz na nową wersję w uniwersum ,,Avatara".

Co sądzicie o filmowej produkcji ,,Avatara"? Czy czekacie na tę grę komputerową?